Uygulama & Tasarım

Merhaba, Yapmış ve yapacağımız Bütün çalışmalarımızı size bu başlık altında sunmaya devam edeceğiz. 3d görselleştirme hizmetleri için bizi arayarak destek alabilirsiniz.
Yapacağımız tasarım tamamen size özgün ve aksi belirtilmediği takdirde mevcut ürünler ile yapılmaktadır. Tasarım sonrası malzeme arama derdine son veriyoruz.
Bu bölümde Villa dış cephe dekorasyon modelleri ve tasarımları, Otel dış cephe tasarımları , poliüretan iç dekorasyon, duvar çıtası ve duvar çıtalama örneklerini bulacaksınız. Rustik poliüretan kiriş dekorasyon ve tavan kiriş süsleme örnekleri ile ilgili çalışmalarımızıda bu başlık altında sizlere sunacağız.
daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Dekoratif Ahşap Poliüretan Kiriş Süsleme

Rustik dekorasyon Doğal ve eski ürünler bulundurulması kendini ön plana çıkaran rustik tasarım son zamanlarda ülkemizde oldukça sık kullanılmaktadır rustik Tasarımın en belirgin özellikleri hakkında size birçok farklı fikir sunacağız.…

Dış Cephe Modelleri – Poliüretan Prekast

2 Yorum
Merhaba şimdiye kadar yapmış olduğumuz ve yapacağımız Villa dış cephe çalışmaları Otel dış cephe tasarımları ve bina dış cephe dekorasyon modelleri bu başlık altında resimlerini paylaşacağız. Dekorix olarak sizlere tamamen…
Menü