Merhaba şimdiye kadar yapmış olduğumuz ve yapacağımız Villa dış cephe çalışmaları Otel dış cephe tasarımları ve bina dış cephe dekorasyon modelleri bu başlık altında resimlerini paylaşacağız.

Dekorix olarak sizlere tamamen özgün tasarımlar yapmaktayız tasarımlarda kullandığımız poliüretan Söve süsleme ürünleri tamamı kendi üretmiş olduğumuz ürünlerdir.  sizleri yapacağımız tasarım sonrası ürünleri temin etmek için kapı kapı dolaşma ya gerek yok.

Üretmiş olduğunuz ürünlerin tamamı poliüretan ürünlerdir ürünler dış ve iç mekanlarda gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz, su ve nem gibi etkenlerden etkilenmeyen 180 dansite sertlikte bir üründür.

Dekorix poliüretan dekoratif süsleme ürünleri kesinlikle üzerinden boya atması söz konusu değildir,  firma olarak bu konuda sizlere güvence vermekteyiz.

Dekorex poliüretan süsleme ürünleri fiyat olarak da çok uygundur üstten ürünler kısmına bakarak fiyatları inceleyebilirsiniz,  poliüretan ürün fiyatlarını gizleme gereksinimi duymuyoruz.

Poliüretan prekast, Villa dış cephe tasarımları Otel veya bina dış cephe süsleme dekorasyonu hakkında daha detaylı bilgi için iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

2 Yorum. Yeni Yorum

  • Çok beğendim evimin içini yaptırmak istiyorum

    Cevapla
    • Merhaba jale hanım Poliüretan iç dekorasyon çalışmasıda yapmaktayız. İdterseniz dış cephe poliüretan prekast tasarım çalışması yapabiliriz. Lütfen daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

      Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.