Rustik dekorasyon Doğal ve eski ürünler bulundurulması kendini ön plana çıkaran rustik tasarım son zamanlarda ülkemizde oldukça sık kullanılmaktadır rustik Tasarımın en belirgin özellikleri hakkında size birçok farklı fikir sunacağız. poliüretan Kiriş modelleri ile rustik dekorasyon çalışmalarımızda oldukça çok faydalanacak sınız.

Poliüretan Kiriş Modelleri

Farklı boy ve ebatlarda poliüretan Kiriş modellerimiz ile sizlere sunmuş olduğumuz renkleri seçerek ürünleri sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.
aşağıda sizler için farklı fikirler sunacak geniş bir ürün tasarım galerisi oluşturduk.
bu görsellerdeki tasarımları poliüretan Kiriş veya diğer adıyla poliüretan mertek modelleri ile rahatlıkla uygulayabileceksiniz.
ister çatı katlarında isterseniz normal apartman dairelerinin tavanlarında bu tasarımları uygulamak mümkün. Ahşap Kiriş modellerine göre poliüretan Kiriş fiyatları daha cazip olacaktır. poliüretan kirişlerin ahşap ahşap ürünleri göre birçok avantajları vardır. poliüretan Kiriş veya poliüretan mertek oldukça hafif ve sudan nemden etkilenmeyen bir yapıya sahiptir Bu itibariyle ürünlerimiz dış cephe rustik tasarımlar için uygundur.
Özel Dekoratif Ahşap Poliüretan Kiriş Süsleme çalışmalarınızda farklı ebatlarda poliüretan Kiriş modelleri imalatı yapmaktayız.
Poliüretan Kiriş uygulamaları ve tasarımları için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.