Poliüretan Kapı Pencere Taçları D2839

 1.136,02

Poliüretan söve, kiriş, kartonpiyer ve çıta uygulama – Teknik bilgiler

Merhaba bu yazımızda sizlere Poliüretan söve, kiriş, kartonpiyer ve çıta uygulaması hakkında detaylı bilgiler sunacağız. Uygulamada kullandığımız ürün poliüretan söve modelimizdir. Fakat genelde bütün ürünlere bu işlemi uygulamamız gerekmektedir. Yani Poliüretan kiriş süpürgelik çıta kartonpiyer sütun ve diğer bütün ürün kategorileri bu teknik ile uygulanmaktadır.

Polfix Yapıştırıcının ürün yüzeyine sürülmesi

Polfix PU yapıştırıcı ürünün üzerine sürülür, yapıştırı bulaştığı yerden çıkmaz v temizlenmesi çok zor olduğu için etrafa bulaştırmamak için özen gösteriniz.

Hızlı yapıştırıcı birinci kompenant​

Ürünün daha hızlı yapışması için hızlı yapıştırıcının birinci kompenantı ürün üzerine uygulanır

Hızlı yapıştırıcı ikinci kompenant

Ürünün yapıştırılacağı yüzeye​ ikinci kompenant olan sprey sıkılır.

Ek birleştirme

Ürünlerin birleşme noktasına kesinlikle Polfix Pu yapıştıcı ile birbirine yapıştırmalısınız. Burada gmstereceğiniz titiz bir çalışma sizi daha sonra ek yeri çatlamalası gibi durumlardan kurtaracaktır.

Ek yerlerinden taşan yapıştırıcı

Yerin sıcaklığına ve hava sartlarına bağlı olarak 3 saat veya 1 gün sonra ek yerlerinden taşan malzemeler maket bıçağı veya farklı kesici aletler yardımyla temizlenir.

Ek yeri macun

Ek yeri macun iç mekanlarda iç mekan mobilya macunları dış mekanda dış cephe macunları ile yüzey düzeltme yapılır. Macun kalınlılığı 3mm den fazla olmamak şartıyla ek düzeltme yapmayınız. Macun dolgu yapmak için kullanmayın. Dolgu için PU mastik veya polfix yapışturucu kullanmalısınız.

Zımpara

Macun kuruduktan sonra zımpara ile yüzey düzeltme sağlanır. Ve son olarak istediğiniz boya ile sprey, rulo veya fırça kullanarak ürünleri boyama işlemini yapabilirsiniz.

Menü